O nas

Kim jesteśmy? Jesteśmy homestagerami, pracujemy z pasją korzystając z wieloletniego doświadczenia w zakresie sprzedaży nieruchomości, ekonomii i budownictwa. Uczyłyśmy się home stagingu od najlepszych w Polsce. Ukończyłyśmy szkolenia z zakresu home stagingu w House Doctor Polska, podczas szkoleń prowadzonych przez Grzegorza Pietruchę i Izabelę Dębek.

                                                                                   

                                                              Katarzyna Kierzek Koperska                           Beata Jansen

Home Stager Beata JansenHome Stager Katarzyna Kierzek Koperska

 

 

Ukończone szkolenia

 

Kilka słów o naszej spółce

Real Estate-24 spółka z o.o. powstała w 2007r w Poznaniu i od samego początku świadczy usługi związane z rynkiem nieruchomości. Początkowo spółka zajmowała się usługami wynajmu apartamentów w prywatnej, odrestaurowanej kamienicy. Obecnie oferta spółka zajmuje się Home Stagingiem w Poznaniu. Oprócz usług świadczonych dla zewnętrznych klientów, spółka zakupuje również lokale mieszkalne i niemieszkalne, dokonuje renowacji i sprzedaje. Naszą główną misją jest przywracanie dawnej świetności starym kamienicom, ale nie tylko. Nasze cele realizujemy wraz ze stałą ekipą budowlaną która pracuje wyłącznie na nasze zlecenie.

Poznań to miejsce gdzie współpracujemy także z biurami pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, staramy się zmienić wrażenie nabywców lokali. To nie znaczy że wprowadzamy nabywcę w błąd. Wręcz przeciwnie, pokazujemy inne, lepsze możliwości wizualizacji wnętrza.