Sprzedaż nieruchomości

„Największym wrogiem sprzedawanego mieszkania jest jego właściciel” to utarte już w środowisku pośredników nieruchomości powiedzenie, ma wiele w sobie prawdy. Otóż właściciel mieszkania (również domu) widzi nie tylko cztery ściany oprawione w kolory, meble, dekoracje. Dla niego jest to często ważna część jego życia. Tu wychowały się jego dzieci, być może budowały związki. Dlatego chłodne oko specjalisty od homestagingu, nie zobacz w tym miejscu tych emocji, ale również nie zobaczy ich potencjalny nabywca. Ten z kolei chce zobaczyć potencjał tego miejsca.

Nowość! Home Staging w Poznaniu

Oferujemy Państwu usługę home stagingu. W ramach naszej usługi wykonujemy adaptacje nieruchomości i metamorfozy wnętrz w Poznaniu i okolicach. Przyjedziemy z pierwszą wizytą zapoznawczą aby ocenić jakich zmian wymaga Państwa mieszkanie, robimy niezbędne zdjęcia, zbieramy informację o przeznaczeniu lokalu (sprzedaż lub wynajem). Ta wizyta jest całkowicie bezpłatna. Continue reading

Zrób niespodziankę bliskiej osobie

Chcesz zaskoczyć kogoś bliskiego, żonę, męża, rodziców, przyjaciół, dziewczynę? Nie masz pomysłu na rocznicę ślubu? Mamy dla ciebie propozycję. Zajmiemy się home stagingiem twojego domu lub mieszkania. Twoim zadaniem jest tylko zająć czymś bliską osobę przez min. 7 dni. Wyjedźcie razem na urlop, a my w tym czasie dokonamy metamorfozy wnętrz.Metamorfoza i adaptacja nieruchomości Poznań Pamiętaj! Koniecznie bądź przy finałowym wejściu do odmienionego miejsca. Nagramy to dla ciebie. Za wszystko zapłacisz kartą lub gotówką, gwarantujemy że wrażenie twoich bliskich będzie bezcenne!!!